Dostawa wody do biura w okresie letnim

Dostawa wody do biura w okresie letnim

14 października, 2021 0 przez Infopress

Przepisy BHP zobowiązują pracodawcę do dostarczenia swoim pracownikom wody pitnej. Przepis ten obowiązuje, gdy temperatura wynosi co najmniej 25 stopni w przypadku osób pracujących na zewnątrz lub co najmniej 28 stopni w sytuacji, gdy zatrudnieni pracują w zamkniętych pomieszczeniach. Sposobem na spełnienie tego obowiązku jest skorzystanie dostawcy wody.

Woda do firmy w upały

W upalne dni warto zdecydować się na profesjonalnego dostawę wody. Kupowanie wody butelkowanej jest zwyczajnie nieekonomiczne, a także nieekologicznie, gdyż niewielkie ilości wody pakowane są w plastikowe opakowania. Kupowanie wody butelkowanej na bieżąco może być również zwyczajnie uciążliwe. Lepiej sprawdzi się regularna dostawa wody do miejsca pracy. Dzięki niej można mieć pewność, że wody nie zabraknie dla żadnego pracownika. Nie trzeba tracić czasu na kupowanie wody. Duża butla zostaje zamontowana na specjalnym urządzeniu, z którego można wygodnie wodę dozować.

Niezawodny dostawca wody

Szukając dostawy wody, warto zdecydować się na usługi firmy AQUAMO, która działa na rynku już od wielu lat. Zamówiona u nich woda dla pracowników cechuje się najwyższą jakością. To pochodząca z polskich gór woda Żywiec Perła, która jest niskosodowa i ma wysoki współczynnik zasadowości. Jest więc bardzo zdrowa i najlepsza dla organizmu. Świetnie nawodni i ugasi pragnienie w upalne dni. Woda dostarczana jest w butlach o pojemności 18,9l. Firma zapewnia także urządzenie mechaniczne lub elektryczne dla butli. AQUAMO słynie ze swojej regularności i profesjonalizmu. Oferuje szybki serwis techniczny urządzenia oraz jego regularne zabiegi dezynfekujące i odkamieniające. Osoby, które nie chcą wiązać się umową na dłuższy czas, nie muszą się martwić. Niektórzy pracodawcy chcą zamówić wodę w butlach jedynie na okres letni. AQUAMO oferuje umowę, w której zawieszenie dostaw jest bezpłatne, a każdy klient może zrezygnować ze współpracy poprzez miesięczne wypowiedzenie. Żadnych ukrytych kosztów!

Zdecydowanie się na dostawy wody do biura w okresie letnim może być świetnym pomysłem. Zwłaszcza jeśli ma się do wyboru doskonałą wodę Żywiec Perła. AQUAMO zajmie się dostawą wodą, przywożąc ją regularnie pod wskazany adres. Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowych butli – wszystkie prośby są realizowane maksymalnie szybko, w przeciągu 72 godzin. AQUAMO to firma, której warto zaufać. Umowa jest elastyczna i można z niej w każdej chwili zrezygnować. Można to zrobić chociażby jesienią, kiedy pracownicy nie potrzebują już tak dużo pić.

Najlepsza dostawa wody do firmy tylko od Aquamo https://www.aquamo.com.pl/.