Profesjonalny wynajem aut osobowych i dostawczych

Profesjonalny wynajem aut osobowych i dostawczych

20 października, 2018 0 przez Sławek

W ostatnim czasie wypożyczalnia samochodów to miejsce z którego korzysta coraz więcej osób. Współczesne firmy gwarantują swym klientom pewność, niezawodność oraz zadowolenie ze świadczonych usług.

Na rynku motoryzacyjnym jest niezwykle bogata oferta wynajmu samochodów. Firmy świadczą usługi na wysokim poziomie. Klienci korzystający z usług takich firm mogą być pewni, że wypożyczą bezpieczny i komfortowy pojazd. Bogaty w pakiet dodatkowych udogodnień, wśród których można wymienić całodobowe Assistance na terenie kraju. Coroczne przeglądy w ASO, serwis techniczny oraz w razie potrzeby auto zastępcze bez dodatkowych opłat.

Na wyposażeniu wypożyczanych aut są nie tylko elementy podstawowe takie jak poduszki powietrzne, system ABS, ale również dodatkowe elementy takie jak: foteliki dziecięce, nawigacja, bagażnik na dach czy łańcuchy śniegowe. Dzięki profesjonalnym usługom, które świadczy niejedna wypożyczalnia samochodów podróż jest w pełni bezpieczna, komfortowa oraz przyjemna.

Szeroki wachlarz samochodów osobowych i dostawczych

W ofercie większości firm znajduje się bogata flota aut znanych i cenionych na rynku marek. Wśród wielu z nich można wymienić osobowe samochody ekonomiczne, luksusowe, premium rodzinne czy kombi. Korzystają z nich osoby często podróżujące zarówno w celach służbowych jak i prywatnych. Wiele wypożyczalni oferuje też samochody dostawcze – małe i średnie, które doskonale sprawdzają się podczas przeprowadzek czy realizowaniu inwestycji budowlanych.

Niezwykle bogata oferta pozwala na wynajem aut dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zawsze otrzymuje on kluczyki do auta przygotowanego do drogi zarówno pod kątem estetyki, czystości, jak i w dobrym stanie technicznym.

Preferencje Polaków dotyczące wynajmowanych przez siebie samochodów

Czy bardziej stawiają na ekonomiczne rozwiązania, czy też bardziej lubią zaszaleć? Najczęściej z usług wypożyczalni korzystają osoby szukające ekonomicznych rozwiązań, które pozwalają na optymalizacje kosztów jazdy po mieście. Bardzo często są to osoby, które udają się w podróż służbową i którym zależy przede wszystkim na czasie oraz możliwości sprawnego poruszania się po mieście. Tacy klienci zazwyczaj wypożyczają niewielkie, typowo miejskie samochody takie jak np. Mini czy Smart, którymi można bez większych problemów zaparkować w nawet najbardziej zatłoczonych miejscach.

Dużą popularnością cieszy się też wynajem aut rodzinnych, które to są bardzo przestrzenne w środku oraz pozwalają na zabranie ze sobą większej ilości bagażu. Każda wypożyczalnia samochodów posiada też w swej ofercie auta klasy premium. Wynajem aut tego typu cieszy się popularnością w momencie, gdy czeka klienta wyjątkowa okazja. Najczęściej wypożyczane są z okazji ślubu czy na wieczory kawalerskie. Te komfortowe i wyjątkowe auta pozwalają podkreślić uroczysty i wyjątkowy charakter tego dnia.