Przystępne cenowo usługi pomocy drogowej.

Przystępne cenowo usługi pomocy drogowej.

5 marca, 2016 0 przez Infopress

Każdy, kto choć raz zmuszony był do skorzystania z usług pomocy drogowej, bowiem jego pojazd odmówił po prostu posłuszeństwa, i jedynym rozwiązaniem było jego holowanie na warsztat bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo kosztowna jest to usługa. Niemniej jednak, mamy przecież możliwość zagwarantowania sobie usług pomocy drogowej w o wiele przystępniejszych cenach, aczkolwiek wymagać to będzie wykupienia odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego, czyli pakietu assistance. W ramach tych pakietów możemy liczyć na wiele usług związanych z pomocą drogową, o różnym charakterze, wraz z samochodem zastępczym, wobec czego, warto rozważyć tę opcję, tym bardziej, iż w perspektywie rocznej opłaty, nie jest to aż tak wygórowana cena.

Rodzaje pakietów pomocy drogowej.

W ramach wykupionego pakietu assistance, będziemy mogli liczyć na pewien zakres usług, różny w zależności od wykupiony pakietu. W przypadku podstawowym, będzie to jednorazowe, darmowe holowanie pojazdu w promieniu do 50 km od miejsca zamieszkania, przy czym pakiet ten to koszt w granicach 125 PLN rocznie, a więc i tak przystępniej niż usługa holowania na takiej odległości. Jest to pakiet perfekcyjnie dopasowany do osób, które dojeżdżają samochodem do pracy na niewielkiej odległości. Do podstawowego pakietu można jednak dokupić odpowiednie rozszerzenia, zapewniające większą liczbę holowania, jak również wydłużające odległość od miejsca zamieszkania na jakiej będzie świadczona darmowa usługa pomocy drogowej. Ponadto, można także wykupić pakiety obejmujące pomoc drogową na terenie całego kraju, a nawet terminowe, na przykład tygodniowe pakiety na kraje UE, co jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy dużo podróżują służbowo, lub też wyjeżdżają własnym pojazdem na urlop. Jeśli dołożymy do tego pakiet z samochodem zastępczym, to będziemy idealną ofertę dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia w podróży.

Wykupujemy odpowiedni pakiet ubezpieczenia.

Oczywiście aby zapewnić sobie takie ubezpieczenie, trzeba będzie znaleźć odpowiedniego usługodawcę, który zagwarantuje nam usługi na wysoki poziomie, przy stosunkowo niskim pułapie cenowym. Tego typu usługi wdraża na przykład Pomoc Auto Jet Bielsko Biała, gdzie możemy wykupić odpowiednie pakiety ubezpieczenia w zależności od naszych potrzeb. Oczywiście bardzo dobrym rozwiązaniem będzie także wykupienie pakietu w ubezpieczalni, która będzie w stanie zapewnić nam pakiety ogólnokrajowe i europejski, bowiem posiada podpisane umowy z wieloma firmami specjalizującymi się w świadczeniu usług pomocy drogowej, a co za tym idzie, powinniśmy dość starannie podejść tego zagadnienia, aby precyzyjnie dobrać idealną do naszych potrzeb ofertę ubezpieczenia. Dzięki temu z całą pewnością wzrośnie nam komfort poruszania się pojazdem na co dzień, bowiem w razie jakiejkolwiek awarii, będziemy zabezpieczeni na ewentualną okoliczność, konieczności holowania pojazdu.