Przypinki z własnym nadrukiem reklamowym

Przypinki z własnym nadrukiem reklamowym

21 września, 2021 0 przez Maven

Zastanawiasz się, jak kreatywnie zareklamować swoją firmę? Bierzesz pod uwagę gadżety reklamowe, ale kompletnie nie wiesz na jakie oryginalne rozwiązanie się zdecydować. Odpowiedź jest niezwykle prosta – zainwestuj w przypinki reklamowe, czyli przypinki z własnym nadrukiem jaki może stanowić Twoje logo czy produkt lub usługa, które chcesz wypromować i dotrzeć z nimi przed oczy większej ilości potencjalnych klientów Twojej firmy.

Szybka i niedroga reklama, czyli przypinki na zamówienie

Nie posiadając dużego budżetu na reklamę, a równocześnie chcąc ją mieć inną niż większość konkurencji, szybko nasuwa się rozwiązanie w postaci przypinki na zamówienie. Takiego typu gadżety są naprawdę oryginalne i nie pochłoną zbyt wielu środków. Ponadto producenci przypinek gwarantują ich szybką realizację. Standardowo na wykonanie zamówienia czeka się około pięciu dni, chyba, że chodzi o dużą liczbę tych gadżetów. Są również opcje szybszego wykonania, tzw. błyskawiczna realizacja, gdzie jej czas to dwa dni, ale tutaj trzeba się liczyć z ekstra dopłatą.

Jaki koszt pochłoną przypinki reklamowe

Przypinki reklamowe są świetnym pomysłem na zareklamowanie swojej firmy. Ogromne billboardy, plakaty czy reklamy w mediach społecznościowych to już codzienność i mało kto zwraca na nie uwagę. Przypinki, które będziesz mógł podarować swoim klientom przynoszą podwójną korzyść – jest to drobny prezent, który na pewno zostanie doceniony, a osoba obdarowana, choćby nosiła daną przypinkę tylko przez chwilę, będzie żywą reklamą naszej firmy. Ich koszt nie jest wysoki, a zależy on od wielu parametrów, takich jak rozmiar, kształt, metoda montażu czy dodatkowe atrybuty.

I tak dla przykładu, zaglądając w cennik obrazujący koszt pojedynczej przypinki Buttonfly.pl wychodzi, że najtańsze są małe przypinki o okrągłym kształcie i montowane na agrafce, których cena potrafi wynieść tylko 0,47zł za sztukę. Średniej wielkości przypinka na magnesie będzie już kosztować minimum 0,95zł za sztukę, zaś jeszcze większa z wbudowanym otwieraczem i magnesem kosztuje minimum 1,35zł. Prostokątny gadżet z magnesem to z kolei koszt 1,42zł lub więcej gdy zamawia się ich mniejszą ilość.

Kreatywne przypinki z własnym nadrukiem

Niewątpliwie przypinki z własnym nadrukiem są świetnym rozwiązaniem dla osób kreatywnych, twórców, którzy chcą się wyróżnić swoim pomysłem. Możliwość tworzenia przypinek z własnym nadrukiem otwiera nową drogę do wyrażenia przekazu reklamowego swojej firmy. Jest to także szansa na stworzenie bardzo oryginalnego gadżetu reklamowego. Możesz stworzyć unikalne przypinki, które będą idealnie odwzorowywać Twoją działalność, a przy tym zawierać niepowtarzalny przekaz reklamowy. Jeśli zależy Ci na unikalnej reklamie swojej firmy lub chcesz stworzyć oryginalne gadżety – przypinki na zamówienie to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie.