Odstraszacz na kuny do samochodu – kiedy może okazać się przydatny?

Odstraszacz na kuny do samochodu – kiedy może okazać się przydatny?

16 lipca, 2019 0 przez Infopress

W dzisiejszych czasach dbanie o samochód nie jest takie trudne. Do dyspozycji mamy setki rozmaitych produktów, które ułatwiają nam utrzymanie pojazdu w doskonałym stanie. Możemy korzystać nie tylko ze środków czyszczących, ale także i akcesoriów. Jednym z nich jest odstraszacz na kuny.

Jakie kosmetyki samochodowe mogą nam się przydać?

Chcąc zachować auto w jak najlepszej kondycji,nie tylko pod względem technicznym, ale i estetycznym, powinniśmy korzystać z oferty produktów oferowanych przez producentów segmentu auto detailing. Dzięki profesjonalnym kosmetykom samochodowym możemy cieszyć się pięknym wyglądem pojazdu nawet po wielu latach eksploatacji. Ta forma konserwacji jest też tańsza od usług oferowanych w punktach serwisowych. Dlatego warto pamiętać o takich produktach, gdy chcemy dokładnie wyczyścić auto lub pozbyć się drobnych zarysowań. Do dyspozycji mamy bowiem szeroką gamę preparatów i akcesoriów. Kosmetyki samochodowe oferuje wiele sklepów internetowych. W ten sposób docierają nie tylko do większego grona odbiorców, ale też ograniczają koszty sprzedawanych produktów. Takie rozwiązanie jest także dobre dla klienta. Bez wychodzenia z domu może bowiem porównywać setki produktów i wybierać te, które rzeczywiście będą mu potrzebne. Jeden z takich sklepów znajdziesz pod tym linkiem https://autochemia.pl/pol_m_Detailing-2543.html. Wśród wielu produktów znajdziemy tam chociażby kosmetyki samochodowe do czyszczenia felg, opon i karoserii. Nie brakuje też akcesoriów ułatwiających mycie, czy polerowanie pojazdu. To jednak nie wszystko, co oferują producenci auto detailingu.

Jak działa odstraszacz na kuny do samochodu?

Tego rodzaju sklepu posiadają także preparaty, które ułatwiają walkę ze szkodnikami. Mowa tu chociażby o kunach. To zwierzęta, które najbardziej we znaki dają się kierowcom w okresie jesienno-zimowym. Kuny w poszukiwaniu ciepła chowają się pod maskami naszych pojazdów. Mogą one przegryźć kable, czy przewody. Bywa też tak, że wizyta tego drapieżnika kończy się naprawą, której koszty sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego też producenci kosmetyków samochodowych przygotowali specjalny odstraszacz na kuny do samochodu. Dostępny jest on w kilku wariantach. Znajdziesz go chociażby klikając w ten link https://autochemia.pl/pol_m_Detailing_Wnetrze-samochodu_Srodki-do-odstraszania-kun-i-gryzoni-2519.html. Preparat ten jest prosty w użyciu. Przed aplikacją musimy jednak usunąć z komory silnika istniejący zapach tego drapieżnika. Następnie wystarczy spryskać komorę, w szczególności węże, kable oraz izolację akustyczną maski. Odstraszacz na kuny do samochodu powinniśmy stosować raz na trzy tygodnie. Działa on także na nornice, łasice i inne gryzonie. Można go także stosować wewnątrz budynku. Odstraszacz na kuny do samochodu ma opóźnione działanie, co tylko zwiększa jego skuteczność. Wytwarzany przez preparat zapach jest wyczuwalny tylko i wyłącznie przez kuny. Dzięki temu nie wpływa on negatywnie na inne zwierzęta. Warto o tym pamiętać i zaopatrzyć się w niego jeszcze przed początkiem sezonu zimowego.