Nie wiesz czym są listwy cenowe?

Nie wiesz czym są listwy cenowe?

19 lutego, 2019 0 przez Infopress

Profile (listwy) cenowe do regałów to najskuteczniejszy produkt do przekazania Twojemu klientowi informacji na temat ceny i opisu sprzedawanego produktu. Dzięki przezroczystemu tworzywu sztucznemu łatwo przekażesz potencjalnemu klientowi informację na temat produktu.

 

Wszystkie listwy cenowe powinny być dopasowane do potrzeb klienta poprzez propozycję takich listew, które w szybki i łatwy sposób można zamontować na regale. Prezentowane profile są bardzo łatwe w montażu zarówno na regałach sklepowych, jak i innych elementach ekspozycji cen i produktów.

W zależności od potrzeb klienta listwy cenowe mogą być instalowane na regale za pomocą magnesu czy też taśmy dwustronnej. Znajdą zastosowanie w miejscach, gdzie potencjalny klient ma możliwość dokonania zakupu, w szczególności, gdy sklep jest samoobsługowy.

Metkowanie każdego produktu jest bardzo czasochłonne, dlatego wdrażając listwy cenowe, oszczędzamy czas pracowników i  unikamy problemu z oklejaniem cenami każdego produktu.

Na podstawie asortymentu producenta  listew cenowych firmy Kon-Plast, postaram się wymienić wszystkie rodzaje listew cenowych:

PROFILE UNIWERSALNE Z TAŚMĄ KLEJĄCĄ:

  • DBR, uchwyt C +DBR, DBR + DBH, HE, NO, DB, DX

PROFILE WCISKANE:

  • LS, TE, TE + DBR, ME = MOEKS, UT, PEK wciskany, DBX, HSAC, IP, LG, CC, CCL

PROFIE DO PÓŁEK SZKLANYCH I DREWNIANYCH

  • GLS, UCHWYT C

PROFILE DO REGAŁÓW I KOSZY Z DRUTU

  • KE, KE, DRA, DBH, PC-KOSZ

PROFILE DO ORGANIZACJI TOWARÓW NA PÓŁCE

  • L-RAIL, T-RAIL, T-RAIL 10=PEK KLEJONY, PEK wciskany, KĄTOWNIK

ETYKIETY WAHLIWE DRA

  • DRA 30 NA DRUT FI 5, DRA 39 i 52 NA DRUT FI6, DRA 30, DRA 39, DRA 52