Jaki wybrać alkomat?

Jaki wybrać alkomat?

12 maja, 2021 0 przez Infopress

Alkomat to specjalistyczne urządzenie, które służy do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Takie testery wydechu są szeroko wykorzystywane przez policję, wojsko, straż graniczną, służby miejskie, a także przez różnego rodzaju firmy i instytucje. Coraz częściej zakupują je także prywatni użytkownicy, którzy nie są pewni co do stanu swojej trzeźwości. Dzięki tak odpowiedzialnym zachowaniom kierowcy chronią zdrowie i życie swoje i innych.

Czym powinien się cechować dobry alkomat?

Zakup alkomatu to niełatwe zadanie. Rynek oferuje bardzo duży wybór urządzeń, które posiadają różne parametry techniczne i rozmaite poziomy funkcjonalności. Dobrej jakości analizator wydechu powinien być wyposażony w sensor elektrochemiczny, który daje bardzo precyzyjne i miarodajne wyniki oraz cechuje się długą żywotnością. Ponadto powinien być wyposażony w szereg funkcji i udogodnień, takich, jak np. licznik pomiarów, pamięć ostatnio wykonanych testów, sygnalizację informującą o początku i końcu pomiaru, rozładowaniu baterii i uszkodzeniu sensora. Tester alkoholu powinien być w parę sekund gotowy do pracy i oferować krótki czas poboru próbki oraz działać precyzyjnie i niezawodnie.

Jaki tester alkoholu wybrać?

Wybór alkomatu uzależniony jest od tego czy będzie przeznaczony do użytku osobistego i używany tylko w sporadycznych przypadkach czy też będzie wykorzystywany z dużą częstotliwością np. przy badaniu dużej ilości osób na imprezach masowych. Bez względu na częstotliwość użytkowania przy zakupie alkomatu zawsze należy postawić na wysoką jakość. Dobrym przykładem są urządzenia koreańskiego producenta Alcofind i niemieckiego Drager, którzy zadbali o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym analizatory wydechu działają bezawaryjnie i dają bardzo dokładne wyniki. Zamów profesjonalny alkomat na: https://www.kalibrujemy.pl/12-profesjonalne-alkomaty-z-atestem

Gdzie kupić dobrej jakości analizator wydechu?

Sklep Kalibrujemy.pl jest idealnym miejscem na zakup dobrej jakości alkomatu. Firma oferuje urządzenia, pochodzące od wiodących marek, takich jak Dragr, Alcofind, EasyGo, Alcotop i wielu innych. w ofercie znajduje się wiele modeli profesjonalnych automatów, które mogą być wyposażone w sensor elektrochemiczny lub półprzewodnikowy. Firma oferuje higieniczne urządzenia bezustnikowe i testery alkoholu z drukarką.

Wszystkie urządzenia są bardzo wysokiej jakości. Cechują się nowoczesnym designem, funkcjonalnością, ergonomiczną budową i przyjazną w użytkowaniu konstrukcją. To dobre, profesjonalne testery alkoholu z atestem, które dają bardzo precyzyjne wyniki i działają niezawodnie w każdych warunkach.