Jaki portfel wybrać do garnituru?

Jaki portfel wybrać do garnituru?

9 lipca, 2019 0 przez Infopress

Wybierasz się na wesele, czy często nosisz stroje eleganckie? Z pewnością Twoim problemem okazuje się wybranie odpowiedniego dodatku do takiego rodzaju stylizacji. A bez wątpienia jednym z elementów, który każdego dnia towarzyszy każdemu mężczyźnie, jest portfel. Wielu mężczyzn może się zastanowić, jak wybrać odpowiedni portfel, który doskonale będzie pasował do garnituru. Może się wydawać, że wybór nie jest łatwy, jednak wystarczy kierować się odpowiednimi wytycznymi, by mieć pewność, że wybrało się ten doskonały model, który będzie dopełnieniem każdego stroju. Jeżeli wybranie odpowiedniego portfela to również Twój problem, to zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedź się czym kierować się przy wyborze.

Dlaczego portfele męskie są takie ważne?

Wydawać się może, że nie ma żadnej różnych, czy nosisz przy sobie zwykły portfel materiałowy, czy skórzane portfele slim. A jednak to jaki portfel należy mieć przy sobie, zależy od tego, w jakim stroju się reprezentujesz. Jeżeli wychodzisz do sklepu w sportowych ubraniach, to bez problemu możesz wybrać portfel materiałowy. Jednak nie będzie on pasował do garnituru, w którym wyglądasz elegancko. Lepiej więc mieć w swojej garderobie portfele, które pasują równie do stylizacji sportowej, codziennej, miejskiej, a także wyjściowego stroju. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że w każdej odsłonie wyglądasz zachwycająco.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze portfela

Wybór odpowiedniego portfela, który pasuje do garnituru, wcale nie jest taki trudny, jak może się wydawać. Ważne jest jednak, by zwrócić uwagę na kilka szczegółów, podczas wyboru. Przede wszystkim należy dopasować portfel do swoich potrzeb i upodobań. Dzięki temu będzie to dodatek, który jest nie tylko modny, ale również praktyczny. Pamiętaj, że w portfelu trzymasz wszystkie ważne dokumenty, karty, a także pieniądze, tak więc musisz mieć pewność, że jest on w pełni bezpieczny. Ważne jest to, by był on zbudowany tak, by żadne przedmioty nie były w stanie z niego wylecieć. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze modelu pasującego do stroju eleganckiego?

Portfele slim – jaki kolor wybrać?

Mężczyźni nie są dobrze zaznajomieni z modą, ale powinni zdawać sobie sprawę z tego, że nawet kolor dodatków do stroju powinien być doskonale dopasowany. Jeżeli więc zamierzasz kupić nowy cienki portfel męski, to warto na początek dobrze zaznajomić się z kolorystyką, która panuje w garderobie. Jeżeli większość twoich ubrań jest czarna lub w ciemnych kolorach, to najlepiej, jeżeli zdecydujesz się na ciemny portfel. Jeżeli jednak lubisz odważne i nowoczesne rozwiązania i połączenia stylistyczne, to warto zdecydować się na jasną kolorystykę w przypadku dodatków.

Cienkie portfele – czyli jaki rozmiar będzie najlepszy?

Rozmiar portfela również ma znaczenie. Pamiętaj, że ten dodatek ma nie tylko dobrze wyglądać, ale również zapewniać bezpieczeństwo twojemu dobytkowi, który znajduje się w portfelu. Wielu mężczyzn decyduje się na chowanie portfela do kieszeni spodni, a przez to stają się one wypchane i wyglądają nieestetycznie i nieelegancko. Warto więc zdecydować się na cienkie portfele męskie, które będą mniejszych rozmiarów, dzięki czemu nie będą się tak bardzo odznaczać na spodniach, nawet jeżeli będą schowane do kieszeni. To więc idealne modele, które sprawdzą się nie tylko przy wyjściowej kreacji, ale również na co dzień. Portfele slim będą dbały o to, by każdy mężczyzna zawsze prezentował się doskonale.

Skórzane portfele – czyli jaki materiał sprawdzi się najlepiej?

Istnieje wiele rodzajów portfeli, a każdy z nich różni się nie tylko wyglądem, ale również materiałem. Jeżeli szukasz idealnego dodatku do garnituru, to nic nie sprawdzi się lepiej niż cienkie portfele ze skóry. Najlepiej wybierać modele ze skóry naturalnej, ponieważ materiał ten jest trwały i wyróżnia się niezawodną wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Jednak to nie wszystko, skóra jest materiałem łatwym w pielęgnacji, więc każdy bez problemu będzie w stanie utrzymać je w czystości. To sprawia, że skórzane portfele slim będą wyglądały, jak nowe nawet po długich latach użytkowania. Zdecydowanie lepiej unikać dodatków, które są stworzone ze skóry ekologicznej, ponieważ jest to materiał nietrwały, który szybko ulega zniszczeniu. Wydawać się może, że jest to sposób na oszczędności, ale w rzeczywistości wygląda to tak, że po kilku dniach materiał będzie miał nieestetyczne zagniecenia, a nawet może zacząć się rwać. Tak więc zaraz po nowym zakupie, konieczne będzie zainwestowanie w nowy model portfela slim wallety.

Co jeszcze jest ważne przy wyborze portfela?

Jeżeli szukasz modnego i bezpiecznego portfela, który będzie dobrze prezentował się do stroju eleganckiego i codziennego, to konieczne zadbaj o to, by dodatki takie, jak suwak, czy zatrzask, były wykonane z metalu lub ze stali. Są to trwałe materiały i zapewniają pełne bezpieczeństwo. Należy unikać plastikowych dodatków, ponieważ szybko się niszczą i wyglądają nieestetycznie.

Partnerem artykułu jest sklep z galanterią skórzaną SuperGalanteria.pl