Etniczne stylizacje w codziennych kreacjach.

Etniczne stylizacje w codziennych kreacjach.

19 stycznia, 2016 0 przez Infopress

Prędzej czy też później, każda kreacja straci swój urok czy też po prostu zacznie nam się nudzić, wobec czego koniecznością będzie jej wymiana, aczkolwiek warto tutaj powiedzieć sobie dość jasno i wyraźnie, iż wystarczy tutaj nieco ją odświeżyć, aby odzyskała swój dawny blask. Bardzo dobrym pomysłem na zmianę tonu całej kreacji jest dokupienie elementów biżuterii orientalnej, co z całą pewnością odwróci charakterystykę kreacji o całe 180 stopni i skierują ją w stronę bardziej etniczną. Zobaczmy zatem, jak podejść do kwestii odświeżania swoich starych i wysłużonych już kreacji, aby mogły nam przez jakiś jeszcze czas posłużyć. Byśmy mogli się dłużej cieszyć z każdej z nich, a co za tym idzie, także poczynić pewne oszczędności.

Drobne zmiany o dużym wydźwięku.

guziki5Nie od dziś wiadomym jest, iż z pozoru drobna zmiana w całej kreacji może zmienić jej podstawowy charakter. Tak tez się dzieje w przypadku, kiedy skorzystamy z dodatków odzieżowych, które mogą zupełnie odwrócić charakter kreacji. Jednym z nich jest wspomniany wcześniej etniczny wydźwięk, który możemy osiągnąć poprzez dobranie kilku elementów biżuterii orientalnej. W zasadzie wystarczy tylko zdobyć odpowiednie guziki o nieco orientalnym wydźwięku, aby natychmiast zmienił się cały wydźwięk danej koszuli czy też spódnicy, aczkolwiek dość dobrym rozwiązaniem może także się okazać zakupienie dodatkowych elementów biżuterii orientalnej, takich jak wisiory etniczne, bransolety Kuchi, pierścienie etniczne, a nawet torbę Kuchi, które to elementy natychmiast staną się wybijającym się elementem kreacji i nadającym jej orientalnego tonu, a to przecież efekt jaki zamierzamy w tym przypadku osiągnąć.

Biżuteria etniczna.

Zdecydowanie najlepszym elementem będzie tutaj bez wątpienia oryginalna biżuteria etniczna, która podkreśla w wielu przypadkach charakter urody każdej kobiety. Wybierając umiejętnie dopasowane do kreacji oraz typu urody elementy biżuterii orientalnej, można osiągnąć wyjątkowo dobre efekty stylizacyjne a to w tym przypadku jest przecież kwestią zdecydowanie najbardziej istotną. Musimy jednakże pamiętać, aby nie szukać tutaj rozwiązań najtańszych, bowiem biżuteria orientalna powinna być zawsze oryginalnym wyrobem rękodzielniczym, niepowtarzalnym, do którego wykonania potrzeba mnóstwo wiedzy oraz doświadczenia. Trzeba tutaj pamiętać, iż sprowadzenie wytwarzanej ręcznie biżuterii orientalnej prosto z Pakistanu czy też Afganistanu będzie wymagać pewnych inwestycji, a co za tym idzie, cena detaliczna zakupu poszczególnych elementów tej biżuterii także będzie dość wysoka. Nie powinno nas to jednak zrażać, bowiem oryginalna biżuteria orientalna w rzeczywistości wcale nie jest aż tak bardzo kosztowna. Można tutaj zakupić poszczególne jej elementy już w cenie od 50-60 PLN, a to przecież nie jest jakimś wyjątkowo wysokim wydatkiem.