Białe rolety dzień-noc do minimalistycznych mieszkań

Białe rolety dzień-noc do minimalistycznych mieszkań

20 marca, 2021 0 przez Infopress

Mieszkania w stylu minimalistycznym stawiają przede wszystkim na jakość. We wnętrzach urządzonych w takich aranżacjach dominują proste bryły mebli bez zbędnych zdobień, jednolite faktury i jasne kolory. Takie wnętrze pozbawione jest nadmiaru bibelotów, a każdy element wyposażenia jest starannie przemyślany. Ład, porządek i harmonia, funkcjonalność i prostota to główne nurty tego stylu. W mieszkaniach minimalistycznych bardzo ważna jest aranżacja okien, która powinna być utrzymana w jasnej, pastelowej kolorystyce, a najlepiej w kolorze białym.

Dlaczego warto wybrać rolety wewnętrzne dzień noc do minimalistycznych mieszkań?

Tego rodzaju systemy osłaniania okien idealnie się nadają do wnętrz, urządzonych w stylu minimalistycznym. Należy pamiętać, że w takich aranżacjach okno odgrywa bardzo ważną rolę i jego dekoracja powinna być spójna i harmonizować z wszystkimi elementami wyposażenia. Zamiast przestarzałych firanek i zasłon zbierających kurz postaw na nowoczesne systemy typu dzień noc. Osłony tego rodzaju świetnie się sprawdzą we wnętrzach minimalistycznych, ponieważ posiadają sporo zalet.

Czym charakteryzują się rolety typu dzień-noc?

To systemy osłaniania okien, które zbudowane są z dwóch pasów materiału. Przezroczysta siateczka przepuszcza promienie słońca, zaś pasy wykonane z nieprzezroczystej tkaniny ograniczają dopływ nasłonecznienia do pomieszczenia. Zmiana położenia osłony powoduje, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Ustawienie dwóch pasów naprzeciwko siebie powoduje zaciemnienie wnętrza. Dzięki tak nowoczesnej i przemyślanej konstrukcji można dowolnie operować ilością światła, wpadającego do pomieszczenia, bez konieczności podnoszenia osłony. Rolety mogą być wyposażone w kasetę i prowadnice. Takie rozwiązanie pozwala na stabilne prowadzenie rolety i idealne dopasowanie jej do szyby. Dzięki temu materiał nie jest narażony na przesuwanie z powodów niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak np. wiatr.

Białe rolety dzień noc – idealne rozwiązanie do mieszkań minimalistycznych

Biały kolor jest ponadczasowy i zawsze elegancko się prezentuje dlatego jest doskonałym wyborem na rolety dzień noc w kasecie. Rolety materiałowe w białym kolorze przydają wnętrzu ładu i harmonii i doskonale będą się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia. Nie tylko doskonale ochronią przed promieniami słonecznymi, ale także ograniczą widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Rolety dzień noc w białym kolorze to znakomity wybór, ponieważ są nie tylko estetyczne i pięknie się prezentują, ale pozwalają na idealne operowanie poziomem nasłonecznienia.

Zapraszamy na stronę producenta rolet dzień-noc: https://anwis.pl/pl/rolety-materialowe-i-dzien-noc.